Pvp Turkey Server Tanıtım Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pvp Turkey Server Tanıtım Sitesi

FORUMUMUZDAN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUNUZ..

Rohan empire ! Homeko DB ! Vip Sunucu; Uzun ömürlü, Açılış 16:00 !

katiltr19

Rohan empire ! Homeko DB ! Vip Sunucu; Uzun ömürlü, Açılış 16:00 !  Empty Rohan empire ! Homeko DB ! Vip Sunucu; Uzun ömürlü, Açılış 16:00 !

Mesaj tarafından katiltr19 C.tesi Haz. 16, 2012 11:43 am

Very Happy Sıradan bir HOMEKO' dan bahsetmiyorum ! Klişe cümlelerle , ctrl+c vtrl+v yapılmış tanıtımlardan
    bahsetmiyorum ! Rohan Empire'den bahsediyorum ! Biraz vakit ayırıp okuyun ve farkı görün,
    bu doyumsuz eğlenceği bizlerle yaşamaya başlayın !

Ego, Glutton, Wratch, Sloth, Lust, Envy, Greed dropları ;

- Diğer Homekolarda +1 Olarak düşen takılar bizde +0 olarak düşmekte .
    - Diğer Homekolarda yaşadığınız belt ve necklace sorununu kaldırdık !
    - Belt olarak artık sadece String Of Skulls değil, Skeleton Belt (+0) , Sash of Sorrorws (+0), Elf Belt (+0)
    - Necklace olarak da hiç bir homekoda olmayan droplara biz,
    Amulet of Strenght (+0) ve Amulet of Dextery (+0) ekledik !
    - 8894 Item Grubu ( Homeko oyuncularının Bi-Frost yaratıklarından düşürebileceği itemler ) Ego'da
    % 30 've Greed ' de ise %70 drop vermektedir. Oranlar tarafımızca dengelenmiştir !
    Boss dropları :
    - Hiç bir homeko serverin kullanmadığı bambaşka bir tarz yaratacağız bu konuda .
    - 9000 ( +1 Krowaz Itemleri ) ve 9001 ( 5,10,15,20,25 Antidef Itemler ) item grubunu yaptık !
    - Bu değerli itemler Harpy Queen, Snake Queen, Talos, Troll King gibi bosslarda %10
    Isiloon, Felankor, Ultima gibi bosslarda ise %75 drop sağlamaktadır !
    - Bi-frost yaratıklarından +0 Elde ettiğiniz takıların +1'Lerini bosslardan temin edebilirsiniz
    ( Ring of Life, Ring of Magic, Ring of Courage, String of Skulls ve Skeleton Belt dışındaki takılar )
    - Databasemizde Iron Necklace, Iron Belt, Glass Belt, Ring Of The Felankor drobu kesinlikle yoktur !
    ( Ilerleyen zamanlarda np karşılığında - 100,000 NP - alınabilir konuma getirilebilir. Tabii siz userlerimiz
    isterse. )

Serverin genel özellikleri ;

- Ben ; uzun zamandır homeko serverlarda vakit geçirdiğim için bir user serverdan ne bekler bunun
    farkındayım . Gerçekten de bir homeko server kullanıcılarına çok fazla şey vaad edemez . Ama ben oturup
    userlerime neler sunabilirim ve oyunu nasıl daha eğlenceli hale getirebilirim diye kafa yordum ve sonuçta
    ortaya Aras Db v1.0 çıktı, ve bunu sizlere gururla sunuyorum .
    - Database tarafımca ( Aras Production ) ve Yüksel Hosting çalışanları tarafından editlenmiştir. Database'de
    herhangi bir bug yoktur .
    - Drop rate ve upgrade rate üzerinde yüzeysel değil derinlemesine çalışıldı, sorun yaşayacağınız bir nokta
    olacağını sanmıyorum, eğerki olursa bizimle Facebook veya Hotmail yolu ile iletişime geçtiğinizde sorun
    tümüyle çözülecektir .
    - En önemlisi de el altından TL ile item satışı kesinlikle olmayacaktır ! ( İletişim adreslerimizden
    bizimle irtibata geçtiğinizde bu konudaki hassasiyetimi anlayacaksınız . )

Item Upgrade Oranları;

+5 % 100
    +6 % 85
    +7 % 55
    +8 % 25
    +9 % 0
    +10 % 0

Takı Upgrade Oranları;

+1 > %0 ( Bach, Duke, Bishop dışındaki bosslardan +1 takı drop alabilirsiniz . )
    +2 > %0 ( İlerleyen zamanlarda açılabilir . )

Not : Shell droplarının önemini unuttum, Troll ailesinden ve Brahman'dan elde edebilirsiniz

BU GÜN SAAT 16:00'DA SIZLERLEYIZ ! GELİŞMELERİ ;
    FACEBOOK SAYFAMIZDAN : [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
    veya
    PANELİMİZDEN TAKIP EDEBILIRSINIZ : 217.195.201.204

UNUTMAYIN AÇILIŞ 16:00 ' DA !!!

Açılış saat 16:00' da unutma !2

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 10:48 pm